Oprawa, projekt i druk na każdą kieszeń

W branży poligraficzno-reklamowej działamy od 1995 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy tysiące zleceń i obsłużyliśmy setki klientów nie tylko z Warszawy, ale i całego kraju. Zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala na szybką i skuteczną pracę. Nasza firma to połączenie nowoczesnej drukarni, profesjonalnego studia DTP oraz wysoko wydajnej introligatorni. Specjalizujemy się w produkcji kalendarzy trójdzielnych, książkowych a także ściennych czy biurkowych. Dobra organizacja pracy sprawia, że proponujemy Państwu konkurencyjny cenowo druk cyfrowy, offsetowy oraz sitodruk. Nasza drukarnia przyjmuje zamówienia na każdą ilość ulotek reklamowych, plakatów czy wizytówek.

Z myślą o naszych klientach staramy się nieustannie poszerzać asortyment proponowanych produktów. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór drobnych gadżetów i artykułów reklamowych, dekoracji do domu czy ogrodu, a nawet słodyczy w fantazyjnych kształtach i kolorach. Specjaliści pracujący w naszej drukarni z przyjemnością przygotują niepowtarzalne wzory papierów firmowych z logo, znakiem wodnym czy danymi adresowymi. Dobrze przygotowany papier z kolorowym nadrukiem zwiększy atrakcyjność dokumentów firmowych. Spełniamy najbardziej nietypowe zlecenia!

 

Misja W codziennej pracy staramy się uzyskiwać najbardziej optymalne, w pełni satysfakcjonujące naszych klientów, efekty.
Ambicja Wciąż poszerzamy i doskonalimy nasza ofertę, czyniąc ją bardziej atrakcyjną, odpowiadającą oczekiwaniom naszych klientów. W naszej wzorcowni na ulicy Chudoby 65G do dyspozycji naszych klientów oddajemy cały nasz dział handlowy i profesjonalne studio DTP.
Doświadczenie Niemal dwudziestoletnie doświadczenie pozwala nam realizować najtrudniejsze, najbardziej karkołomne zadania. Obecnie obsługujemy kilkaset firm – bezpośrednio lub za pośrednictwem agencji reklamowych.
Rzetelność Wszystkie nasze realizacje są podporządkowane oczekiwaniom naszych klientów. Zespół doświadczonych, kompleksowo wykwalifikowanych specjalistów  i nowoczesny sprzęt, to podstawy umożliwiające prace na najwyższym poziomie. Gwarantujemy wszechstronną i życzliwą obsługę.
Udoskonalanie Wychodząc naprzeciw wciąż zmieniającym się i zwiększającym wymogom rynku i współczesnego klienta, systematycznie optymalizujemy nasze usługi i ofertę, czyniąc ją bardziej doskonałą, wszechstronną i wyspecjalizowaną, jednocześnie.
Kompleksowość Nasz usługi charakteryzuje daleko rozumiana wszechstronność. Podejmiemy się każdego zlecenia i wykonamy je od początku do końca. Jeśli tylko wyrażą Państwo zainteresowanie naszą propozycją, nasz pracownik zjawi się u Państwa, by przedstawić Wam naszą ofertę.

 

Zapraszamy do współpracy.